Zainwestuj w inteligentne planowanie z myślą o zyskach i wydajności

Na dynamicznym rynku miedzi w grę wchodzi wiele czynników komplikujących produkcję oraz przyczyniających się do fluktuacji cen. Przy uruchamianiu nowych mocy przerobowych i wzroście zużycia miedzi czynnikiem decydującym szybko staje się optymalizacja łańcucha dostaw.

Platforma firmy Quintiq do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw obejmuje zestaw funkcji i narzędzi opracowanych specjalnie z myślą o branży miedziowej. Zapewnia informacje i wsparcie, niezbędne aby dobrze prosperować w tym zmiennym środowisku. Umożliwia zoptymalizowanie całego łańcucha dostaw miedzi i zminimalizowanie zakłóceń w procesie produkcji oraz opóźnień w transporcie surowców.

Oprogramowanie Quintiq do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw umożliwia zwiększenie przewagi konkurencyjnej firmy.

 • Elastyczność i szybkie reagowanie
  Zwiększenie elastyczności reagowania na wprowadzane w ostatniej chwili zmiany oraz zakłócenia. Rozpoznawanie wąskich gardeł i ograniczanie ich występowania oraz skuteczniejsze wykorzystanie zasobów w celu zwiększenia poziomów wydajności.
 • Optymalizowanie zadań
  Minimalizowanie wpływu przestojów związanych z urlopami i konserwacją.
 • Obsługa klienta
  Obniżanie kosztów produkcji i transportu. Usprawnianie obsługi klienta oraz zwiększanie niezawodności realizacji dostaw.
 • Wydajność
  Skracanie czasu realizacji zamówień.
 • Optymalizacja procesów
  Optymalizowanie czasu nastawy.
 • Niezawodność
  Przyjmowanie zamówień i planowanie dostaw w sposób precyzyjny i wiarygodny.

Oprogramowanie Quintiq stworzono z myślą o łatwości i szybkości wdrożenia, a także o stabilności oraz wsparciu planowania. Jest to rozwiązanie w pełni zgodne ze specyficznymi regułami i procesami biznesowymi. W ujęciu długoterminowym klienci będą mogli korzystać z regularnych uaktualnień i usprawnień, a także z możliwości wprowadzania zmian wraz z rozwojem firmy. Firma Quintiq jest dostawcą rozwiązań wybieranym przez wiele największych na świecie hut zajmujących się wytopem i przetopem metali, a także liczne odlewnie, walcownie gorące i zimne, tłocznie oraz centra obsługi.

 • Dzięki narzędziu Quintiq do harmonogramowania byliśmy w stanie poradzić sobie z wyzwaniami wymagającymi planowania krótkoterminowego i mogliśmy szybko reagować na potrzeby klientów. Wdrażając w firmie narzędzie planistyczne, spodziewamy się szybkiego ograniczenia kosztów związanych z zapasami, zwiększenia niezawodności realizacji dostaw oraz widoczności wszystkich procesów realizowanych w firmie. Nawiązanie współpracy z firmą Quintiq było zatem oczywistym wyborem.
  Francesco De Nola, Manufacturing Director for Miedź Tubes and Rolled Products, KME
  Dowiedz się więcej na temat rozwiązania Quintiq zastosowanego w firmie KME
Pobierz przewodnik dotyczący minimalizowania ilości odpadów produkcyjnych i zwiększania niezawodności realizacji dostaw za pomocą oprogramowania Quintiq