Pobierz materiały

Rozwiązanie dopasowane do potrzeb firmy

W branży produkcji artykułów tekstylnych panuje duża konkurencja. Klienci domagają się coraz lepszych produktów, większej różnorodności oraz wyższego poziomu obsługi. Integracja łańcucha dostaw i współpraca są warunkami niezbędnymi do zwiększenia wydajności.

Quintiq oferuje skrojone na miarę rozwiązanie planistyczne, które zaspokoi potrzeby producentów z branży tekstylnej i jest dostosowane do szczególnych potrzeb biznesowych tego rodzaju firm. Odpowiednie rozwiązanie do planowania i optymalizacji produkcji w branży tekstylnej umożliwia kompleksowe zaplanowanie całego łańcucha dostaw, a także zapewnia wgląd w produkcję, skrócenie czasu realizacji zamówień i uzyskanie wyższego poziomu zadowolenia klientów oraz większej wydajności.

Niezrównana elastyczność Quintiqa uwzględnia wszystkie specjalne wymogi specyficzne dla branży tekstylnej, aby dostarczyć klientowi idealnie dopasowany produkt.

 • Optymalizacja procesów
  Zapewnienie znakomitej obsługi klienta przy równoczesnym skróceniu czasu realizacji zamówień oraz czasów nastawy, na przykład dzięki zoptymalizowaniu rozłożenia zamawianego towaru na szpulach.
 • Optymalizacja zapasów
  Zwiększenie niezawodności realizacji dostaw oraz ograniczenie poziomów zapasów.
 • Szybkie reagowanie
  Szybkie i pewne reagowanie na nowe prognozy, które wpływają na planowanie i harmonogramowanie działań związanych z tkaniem, dzianiem i wykańczaniem.
 • Przejrzystość
  Możliwość uzyskania pełnego wglądu w łańcuch dostaw.
 • Dynamika i elastyczność
  Szybkie reagowanie na intratne okazje oraz zamówienia z krótkim terminem realizacji.
 • Integracja
  Zwiększenie mocy przerobowych dzięki zintegrowanemu, kompleksowemu planowaniu.
 • Fakty mówią same za siebie. Dzięki rozwiązaniu Quintiq producent wyrobów tekstylnych, firma Vlisco, skrócił czasy realizacji zamówień o 50%, zwiększył niezawodność realizacji dostaw nawet o 60% i ograniczył poziom zapasów o 18%.

  Pobierz studium przypadku firmy Vlisco
Wybierz oprogramowanie do planowania produkcji w branży tekstylnej, które jest tak wyjątkowe, jak wieloetapowe środowisko produkcyjne firmy. Odkryj, jak najpotężniejsze rozwiązanie do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw może zmienić funkcjonowanie przedsiębiorstwa z branży tekstylnej.
Pobierz przewodnik po planowaniu produkcji za pomocą oprogramowania Quintiq