Jeffrey Vail

Chief Commercial Officer

Na stanowisku Chief Commercial Officer Jeffrey Vail nadzoruje globalną sprzedaż, marketing oraz sojusze strategiczne firmy Quintiq.

Przed dołączeniem do firmy Quintiq, które miało miejsce w roku 2013, Jeffrey Vail zajmował różne kierownicze stanowiska w wiodących przedsiębiorstwach technologicznych, takich jak SAP, Siemens i Unisys. Jego 20-letnie doświadczenie w branży technologicznej obejmuje działania strategiczne, zarządzanie produktami oraz pełną gamę dziedzin marketingowych.

Na co dzień pracuje w Radnor, w Pensylwanii.

Przegląd kariery zawodowej

  • W firmie Unisys Jeffrey Vail był odpowiedzialny za ofertę rozwiązań IT, których celem było generowanie rocznych przychodów rzędu 100 milionów dolarów.
  • Od roku 2006 do 2011 Jeffrey Vail był odpowiedzialny za działalność marketingową ukierunkowaną na segment rynkowy dużych przedsiębiorstw w firmie SAP w regionie Ameryki Północnej.
  • Piastując w roku 2012 stanowisko Senior Vice President w dziale globalnym marketingu korporacyjnego w korporacji Siemens Enterprise Communications, Jeffrey Vail był odpowiedzialny za budowanie popularności marki, komunikację korporacyjną, relacje z analitykami oraz budowanie satysfakcji klientów.
  • Jeffrey Vail kierował marketingiem globalnym w firmie Quintiq, piastując stanowisko Chief Marketing Officer od roku 2013 do 2014. Był inicjatorem inauguracyjnej imprezy Quintiq — Dookoła Świata, która odbyła się w 10 dużych miastach na całym świecie.
  • W roku 2015 Jeffrey Vail rozpoczął pracę na stanowisku Chief Commercial Officer.

Wykształcenie

Jeffrey Vail uzyskał tytuł magistra administracji biznesowej na Uniwersytecie Stetson.