Steen Andersen

Chief Delivery Officer

Na stanowisku Chief Delivery Officer Steen sprawuje pieczę nad wszystkimi usługami konsultingowymi oraz projektami wdrożeniowymi. Jest odpowiedzialny za sprawne dostarczanie rozwiązań i ofert firmy Quintiq klientom z całego świata.

Steen dołączył do firmy Quintiq jako Vice President of Professional Services w roku 2012. Oprócz obowiązków związanych z realizowaniem projektów, Steen odpowiada za stosowaną w firmie metodologię wdrożeń, aplikacje do zarządzania projektami oraz za przedsięwzięcie Quintiq Academy, w ramach którego oferujemy naszym klientom, partnerom i pracownikom wirtualne szkolenia dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pracuje w północnoamerykańskiej centrali firmy Quintiq w Radnor w Pensylwanii.

Kariera zawodowa

  • Steen rozpoczął pracę w firmie Quintiq na stanowisku Vice President of Professional Services, odpowiadając za ciągłe zwiększanie zadowolenia klientów, doskonałą realizację dostaw oraz za dochodowość projektów.
  • Steen nadzorował rozwój zawodowy konsultantów firmy Quintiq poprzez Quintiq Academy — portal internetowy oferujący szkolenia i certyfikaty dla pracowników, partnerów oraz klientów.
  • Pracę na stanowisku Chief Delivery Officer rozpoczął w roku 2015.

Wykształcenie

Steen uzyskał tytuł magistra inżyniera ekonomii na Uniwersytecie Aarhus w Danii.

Doświadczenie branżowe

Steen może poszczycić się niemal 20-letnim doświadczeniem z zakresu wdrażania rozwiązań w przedsiębiorstwach klientów z całego świata. Współpracował bezpośrednio z klientami firmy Quintiq w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chinach oraz Australii.