• ABS

Acciaierie Bertoli Safau to jeden z trzech najważniejszych europejskich producentów stali specjalnej i czołowy producent na terenie Włoch. Firma ABS powstała w roku 1988 w wyniku połączenia firm Officine Bertoli (rok zał. 1813) i Safau (rok zał. 1934). ABS jest oddziałem Danieli Group.

Firma ABS wybrała rozwiązanie Quintiq jako platformę najlepiej przystosowaną do działań związanych z podnoszeniem jakości obsługi klienta oraz obniżaniem kapitału obrotowego. Za pomocą rozwiązania Quintiq firma ABS optymalizuje wydajność, eliminuje wąskie gardła i harmonogramuje działania związane z podstawowymi zasobami produkcyjnymi. Rozwiązanie Quintiq umożliwia również planistom firmy ABS porównywanie wskaźników alternatywnych planów. Firma ABS zaobserwowała poprawę kluczowych wskaźników wydajności po upływie zaledwie miesiąca od wdrożenia rozwiązania firmy Quintiq.
Firma Quintiq ma duże doświadczenie w naszej branży i z powodzeniem realizuje wartość dodaną, której poszukujemy. Jesteśmy pewni, że rozwiązanie firmy Quintiq może być prawdziwą trampoliną, która umożliwi wybicie się na wyższy poziom.
Visentini Luca,
Project Manager,
ABS