• AMAG

AMAG Rolling to firma produkująca wysokiej jakości wyroby z walcowanego aluminium. Firma AMAG Rolling zdobyła pozycję wiodącej walcowni z powodu wysokich standardów oraz innowacyjności, dzięki którym producenci mogą dostarczać wyroby zgodne z najściślejszymi specyfikacjami.

W roku 2007 firma AMAG Rolling wybrała platformę firmy Quintiq do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw w celu zaplanowania i zoptymalizowania działania walcowni gorącej. Firma Quintiq została wybrana dlatego, że była w stanie pomóc firmie AMAG Rolling w realizacji wyznaczonych celów w zakresie jakości, elastyczności, rozwoju oraz innowacyjności. Zespół ekspertów z firmy Quintiq opracował konkretne rozwiązanie dopasowane do tych wymogów. Przy współpracy z austriackimi konsultantami z firmy Maul & Partner, firma Quintiq wdrożyła rozwiązanie w niespełna dziewięć miesięcy, przeprowadzając również pełną integrację z istniejącym systemem SAP.
Wyraźnie widać, że wybranie rozwiązania Quintiq było właściwą decyzją. Obserwujemy mnóstwo korzyści. Wygląda na to, że łącząc zaawansowaną wiedzę technologiczną, innowacyjność i inteligentne procesy, można uzyskać dużo więcej niż samo obniżenie kosztów. Podnosimy też wartość naszych produktów i zwiększamy swoją konkurencyjność.
Anton Zierhut,
Operations Manager,
AMAG