• Amy's Kitchen

Amy’s Kitchen to główny producent naturalnej, organicznej żywności gotowej i żywności mrożonej, zatrudniający ponad 1600 osób i wytwarzający ponad 250 produktów w swoich zakładach w stanach Kalifornia i Oregon.

Dopasowane w 100% rozwiązanie planistyczne firmy Quintiq uwzględnia złożone zasady i wymogi, które mają wpływ na harmonogramowanie pracy personelu firmy Amy’s Kitchen, dostawę surowców, dysponowanie zapasami i dostępność sprzętu. Oprócz tego platforma będzie optymalizować komunikację i współpracę między działem sprzedaży i działem planowania zapasów, dzięki czemu zamówienia klientów będą realizowane w wydajniejszy sposób.
Potrzebowaliśmy platformy SCP&O, która sprostałaby naszym skomplikowanym wymaganiom harmonogramowym, związanym z naszym nietypowym podejściem, polegającym na jednoczesnym gotowaniu i składaniu produktów. ... Firma Quintiq ma doskonałe referencje w tej branży, a jej platforma programowa umożliwi nam utrzymanie wysokiej jakości i standardów realizacji zamówień, których oczekują od nas klienci.
Andy Berliner,
CEO,
Amy’s Kitchen