• Beltrame Group

Grupa Beltrame działa w branży hutniczo-metalurgicznej już od ponad stu lat, zajmując się produkcją kształtowników walcowanych przeznaczonych do użytku w budownictwie oraz przemyśle stoczniowym i wydobywczym. Firma jest liderem swojej branży w Europie, mając do dyspozycji dziewięć zakładów o łącznej zdolności produkcyjnej rzędu 4 milionów ton.

Zarząd grupy wybrał firmę Quintiq jako dostawcę rozwiązania, które zoptymalizuje planowanie i usprawni obsługę klienta w zakładach we Włoszech, Francji i Szwajcarii. Firma Quintiq dostarczy konfigurowalne rozwiązanie programowe, w którym uwzględnione zostaną cele biznesowe i ograniczenia obowiązujące w grupie Beltrame.

Rozwiązanie pozwoli uwolnić kapitał, który w przeciwnym razie byłby zamrożony w postaci zmagazynowanych produktów, a także zapewni dostępność linii produkcyjnych na potrzeby zamówień klientów zgodnie z zapotrzebowaniem.
Jesteśmy podekscytowani tym projektem. Po raz pierwszy zyskamy zintegrowany wgląd w przebieg produkcji i rotację stanów magazynowych w trzech naszych najważniejszych europejskich zakładach... Usprawnienie funkcjonowania naszego łańcucha dostaw umożliwi nam skuteczniejszą obsługę klientów, co z kolei zapewni grupie Beltrame większą przewagę konkurencyjną.
Grupa Beltrame