• Chalco Ruimin

Chalco Ruimin to wiodący chiński producent najwyższej klasy wyrobów z prefabrykowanego aluminium, należący do jednej z największych na świecie spółek zajmujących się przetwórstwem aluminium, Chalco. Jego siedziba mieści się w miejscowości Fuzhou w prowincji Fuijan w Chinach. Obecne zdolności produkcyjne firmy to 120 000 ton płyt aluminiowych i folii aluminiowej rocznie. Znajdują one szerokie zastosowanie w drukarstwie, branży opakowań, budownictwie, produkcji urządzeń elektronicznych i użytkowych; materiały takie jak półfabrykaty do wyrobu folii, płyty aluminiowe i taśmy aluminiowo-plastikowe są rekomendowane przez rząd chiński jako nowe produkty o kluczowym znaczeniu. Wyroby przedsiębiorstwa są eksportowane do Europy, USA i Azji Południowo-Wschodniej.

Rozwiązanie Quintiq zapewnia firmie Chalco Ruimin poprawę terminowości realizacji zamówień, obniżenie poziomu zapasów i większą przejrzystość całego procesu planowania. Kompleksowe rozwiązanie obejmuje oba zakłady produkcyjne Chalco Ruimin, od urządzeń do odlewania ciągłego i płaskiego po walcowanie na gorąco, walcowanie na zimno i linię wykończeniową. Uwzględnia także niektórych dostawców zwojów.
Jednym z czynników decydujących o wyborze rozwiązań Quintiq jest ich elastyczność w zakresie funkcji i integracji, pozwalająca sprostać zarówno obecnym, jak i jeszcze nieprzewidzianym specyficznym wymogom lokalnym. Rozwiązanie to będzie w przyszłości rozwijać się razem z nami, gdy rozszerzymy naszą działalność o drugi zakład produkcyjny.
Pan Zhouchenyun,
Dyrektor IT,
Chalco Ruimin