• Howard Tenens

Howard Tenens to jeden z największych prywatnych zewnętrznych dostawców usług związanych z zarządzaniem logistycznym w Wielkiej Brytanii. Mając do dyspozycji flotę 200 samochodów dostawczych oraz prawie trzysta tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej na terenie całej Wielkiej Brytanii, firma Howard Tenens specjalizuje się w zarządzaniu skomplikowanymi umowami logistycznymi, oferując dostosowane do potrzeb klientów usługi dystrybucyjne i magazynowe.

Rozwiązanie firmy Quintiq wybrano w celu usprawnienia planowania, zarządzania i realizowania działań logistycznych firmy Howard Tenens. Ułatwia ono pracownikom firmy Howard Tenens maksymalizowanie sprawności operacyjnej oraz obniżanie kosztów operacyjnych poprzez optymalizowanie wykorzystania zasobów. Rozwiązanie firmy Quintiq umożliwia zarządzanie działalnością w czasie rzeczywistym, co ułatwia planistom firmy Howard Tenens skuteczną obsługę zakłóceń harmonogramu, pojawiających się często w ostatniej chwili. Dzięki temu firma może utrzymać wysoki poziom obsługi klienta oraz ograniczyć do minimum puste przebiegi.
Firma Quintiq będzie wspomagać nasz rozwój, zwiększając naszą atrakcyjność w oczach potencjalnych klientów oraz maksymalizując dostępność naszych zasobów. Zainwestowaliśmy w rozwiązanie do planowania i zarządzania działalnością transportową, które umożliwi nam spełnienie dzisiejszych wymogów, ale również zapewni możliwość elastycznego dopasowania się do potrzeb umów zawieranych w przyszłości.
Julian Beecham,
Deputy CEO,
Howard Tenens