• Marquis Inc.

Spółka Marquis Inc. jest operatorem systemu obejmującego transport kolejowy i wodny, służącego do przewozu ropy naftowej z miejsc jej wydobycia w USA do wielu lokalizacji w dorzeczu Mississippi. Firma dysponuje flotą wagonów kolejowych i barek o pojemności 550 000 baryłek i całodobowym systemem zarządzania transportem szynowym. Wyzwanie polegające na zrównoważeniu rosnącego zapotrzebowania wielu klientów połączone z ograniczeniami dotyczącymi wydajności zasobów i transportu dużych ilości ropy naftowej, to skomplikowana łamigłówka planistyczna.

Platforma Quintiq 5.0 pozwoli zautomatyzować funkcje planistyczne w całej organizacji, aby zoptymalizować ilości ropy naftowej transportowanej przez system terminali kolejowych, barek i portów rzecznych. Firma Marquis zyska dzięki temu większą niezależność planowania i lepszą wydajność łańcucha logistyki dostaw ropy naftowej. Wdrożenie platformy rozpoczęło się w lipcu 2013 r. i zostanie sfinalizowane do końca tego roku.
Potrzebujemy platformy SCP&O, która zapewni pełen wgląd w łańcuch dostaw, co pozwoli nam podejmować właściwe decyzje bazujące na rzetelnych danych na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości naszych działań, kluczowe dla skutecznego konkurowania na dzisiejszym nieprzewidywalnym rynku. ... Firma Quintiq ma wyjątkowe osiągnięcia i znakomitą renomę w branży — niecierpliwie czekamy, aż zaczniemy korzystać z platformy Quintiq 5.0.
Mark Marquis,
CEO,
Marquis Inc.