• Natsteel

Natsteel to czołowy producent stali w regionie Azji i Pacyfiku, zatrudniający ponad 3000 pracowników. Roczne zdolności produkcyjne tego międzynarodowego koncernu sięgają dwóch milionów ton.

Firma Natsteel jest dostawcą znakomitej jakości wyrobów stalowych dla branży budowlanej. Dotyczy to zarówno surowców, jak i prefabrykatów oraz usług odpowiednio dostosowanych do potrzeb klientów. Te produkty są wykorzystywane w projektach mieszkaniowych, przemysłowych oraz komercyjnych, a także przy pracach związanych z infrastrukturami.

Firma Natsteel jest w Singapurze jedyną stalownią, w której działalność związana z surowcami i wyrobami gotowymi jest zintegrowana, stal jest produkowana poprzez recykling złomu, a wyroby są również dostosowane do potrzeb klientów. Jako jedno z dziesięciu najważniejszych przedsiębiorstw z branży stalowej firma Natsteel może poszczycić się jednym z największych na świecie zakładów zajmujących się cięciem i formowaniem stali.
Naszym celem było przekształcenie całego łańcucha dostaw. Przeanalizowaliśmy oferty innych dostawców rozwiązań APS i oczywistym wyborem okazało się rozwiązanie firmy Quintiq, poparte dogłębną znajomością branży hutniczo-metalurgicznej.

Rozwiązania Macro Planner i Company Planner już zostały wdrożone, obecnie trwają prace związane z wdrożeniem rozwiązania Upstream and Downstream Scheduler, a wkrótce rozpoczniemy prace nad modułem Logistics Planner. W związku z tymi pomyślnymi wdrożeniami rozważymy możliwość zastosowania tego rozwiązania w innych naszych zakładach poza Singapurem.
Tan Man Ee,
Chief Supply Chain Officer,
Natsteel