• Otto Workforce

OTTO Workforce to firma założona w 2000 roku, specjalizująca się w międzynarodowym pośrednictwie pracy. OTTO jest w Holandii liderem rynku, zajmującym się wyszukiwaniem europejskich pracowników tymczasowych. Zadowolenie pracowników znajduje się wysoko na liście priorytetów firmy OTTO. OTTO zapewnia pracownikom zakwaterowanie, terminowe i odpowiednie wynagrodzenie oraz transport do pracy i z powrotem.

Po drobiazgowym przeanalizowaniu ofert dostawców oprogramowania planistycznego firma Otto Workforce zdecydowała się na platformę firmy Quintiq. Na decyzji zaważyły elastyczność i niezawodność oferowane przez firmę Quintiq.

Rozwiązanie firmy Quintiq do planowania i optymalizacji zostało zintegrowane z istniejącym w firmie OTTO Workforce środowiskiem SAP, a ponadto utworzono połączenia ze stworzonym na zamówienie firmy OTTO systemem rekrutacji (PARIS) oraz aplikacją CRM.
Rozwiązanie firmy Quintiq umożliwia przestrzeganie ogromnej liczby szczególnych zasad. Skuteczne i wydajne planowanie można w związku z tym realizować w ramach procedur, które są w znacznym stopniu zautomatyzowane. Naszym zdaniem umożliwi nam to znaczne zwiększenie wydajności oraz przewagi konkurencyjnej.
Arjen Kuneman,
COO,
OTTO Workforce