• Syngenta

Syngenta AG jest liderem w branży rolnej. W 90 placówkach firmy na całym świecie zatrudnionych jest ponad 28 000 pracowników. Firma oferuje rolnikom innowacyjne rozwiązania uprawowe do przetwarzania i mieszania materiałów siewnych w sposób zgodny z wymogami klientów i dystrybuuje je na całym świecie.

Rozwiązanie planistyczne Quintiq jest w 100% dopasowane do potrzeb klienta i umożliwi firmie Syngenta skonsolidowanie ogromnej ilości zróżnicowanych danych oraz korzystanie ze szczegółowych informacji o materiałach siewnych, a także ze zmiennych rynkowych powiązanych z poszczególnymi typami upraw. Platforma zapewni integrację oraz wgląd w czasie rzeczywistym w pracę poszczególnych zakładów produkcyjnych i magazynów, dzięki czemu firma Syngenta będzie w stanie precyzyjnie obliczać moce produkcyjne i realizować wymogi klientów.
Wybraliśmy firmę Quintiq ze względu na jej elastyczność oraz sprawdzoną technologię optymalizacyjną, by uzyskać pomoc w opracowaniu skomplikowanych procedur planistycznych. Rozwiązanie firmy Quintiq zostanie skonfigurowane i dostosowane do naszych potrzeb, co umożliwi nam wykorzystanie danych głównych z oprogramowania SAP, dzięki czemu uzyskamy pełniejszy wgląd w funkcjonowanie naszego łańcucha dostaw. Chcemy ograniczyć stany magazynowe towarów gotowych, straty, koszty transportu oraz liczbę niezrealizowanych transakcji sprzedażowych, podnosząc równocześnie wykorzystanie zasobów, skracając cykle produkcyjne, zwiększając terminowość dostaw oraz zadowolenie klientów
Peter Vos,
Global Planning Excellence Manager,
Syngenta