Aktualności

Szukaj
 • Dowolny miesiąc
  Dowolny miesiąc
  Styczeń
  Luty
  Marzec
  Kwiecień
  Maj
  Czerwiec
  Lipiec
  Sierpień
  Wrzesień
  Październik
  Listopad
  Grudzień
 • Dowolny rok
  Dowolny rok
  2016
  2015
  2014
 • Dowolna branża
  Dowolna branża
  Produkcja
  Metale
  Zasoby naturalne
  Logistyka
  Lotnictwo
  Kolej
  Transport publiczny
  Sprzedaż detaliczna
  Radiofonia i telewizja
  Służbazdrowia
  Ochrona
 • Wszystkie typy
  Wszystkie typy
  Nowy klient
  Wdrożenie
  Nagrody
  Wydarzenia
  Inne
 • Szukaj

Podczas 13 spotkań z cyklu Quintiq - Dookoła Świata 2015 eksperci będą koncentrować się na temacie „Ludzie. Planowanie. Zyski.”

13 maj 2015 r. | ’s-Hertogenbosch, Holandia

firma Quintiq, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw, poinformowała o rozpoczęciu corocznego cyklu spotkań pod hasłem Dookoła Świata, które odbędą się w 13 miastach w różnych zakątkach Ziemi.

W tym roku motyw przewodni to „Ludzie. Planowanie. Zyski.” Uczestnicy będą omawiać sposoby, dzięki którym można wykorzystać pełny potencjał osób zatrudnionych w organizacji poprzez optymalizację, a także procedury planowania stosowane w różnych branżach ��" od produkcji po lotnictwo, logistykę, branżę naftową i gazowniczą oraz transport publiczny.

W głównym przemówieniu dr Victor Allis, CEO firmy Quintiq, przedstawi uczestnikom prezentację przełomowych transformacji biznesowych. Omówi studia przypadków organizacji, które poddały się transformacji, przechodząc od pierwszego kroku, jakim jest wdrożenie technologii w celu zmodernizowania procedur biznesowych, po ostatni etap, polegający na przeobrażeniu całego rynku.

Punktem wyjścia dla cyklu Quintiq ��" Dookoła Świata 2015 jest sukces ubiegłorocznych spotkań, które przyciągnęły ponad tysiąc specjalistów ds. łańcuchów dostaw oraz IT z czołowych organizacji. W ramach prezentacji, dyskusji oraz wymiany doświadczeń uczestnicy mogą zgłębić następujące tematy:

 • Dlaczego to wykwalifikowani planiści, a nie roboty czy komputery, pozostaną najważniejszym elementem procesu planowania łańcucha dostaw
 • Co trzeba wiedzieć, aby w 2015 roku być specjalistą ds. planowania, oraz jak ta wiedza umożliwia przeobrażenie organizacji 
 • Dlaczego duża ilość danych jest bezużyteczna bez obliczeń na wielką skalę
 • W jakich przypadkach innowacyjne rozwiązania technologiczne mogą oznaczać zarówno zagrożenia, jak i możliwości, oraz jak zyskać pełną kontrolę nad zakłóceniami

  Miejsca
  Pierwsze spotkanie w 2015 roku odbyło się 31 marca w Doha, w Katarze. Wśród prelegentów byli specjaliści ds. optymalizacji z firm Quintiq, RasGas (produkcja LNG) i Elval (produkcja metalu). Kolejne spotkania odbędą się w Londynie, Düsseldorfie, Pekinie, Paryżu, Sydney i Filadelfii, a podróż zakończy się w listopadzie spotkaniem w Amsterdamie.

  Listę wszystkich 13 miejsc wraz z datami spotkań oraz prelegentami, którzy przyjęli dotąd zaproszenia, można znaleźć pod adresem: http://www.quintiq.com/world-tour-2015.html.

  Poniżej przedstawiamy listę prelegentów, którzy potwierdzili swoje przybycie do dnia publikacji tego komunikatu:

  Doha
  Periklis Tsahageas, Supply Chain Projects Manager, Elval
  Shahrin Zainuddin, Head of Business Optimization oraz Leigh Thomas, Head of Portfolio Analysis, RasGas

  Londyn
  Theo Haughton, Head of Strategy and Business Planning ��" Rail and Underground, Transport for London
  Kevin Gaskell, były CEO / Managing Director, BMW, Porsche i Fairline Boats Limited
  Kasper Hounsgaard, Managing Partner, Copenhagen Optimization
  Katharine Strain, Supply Chain Planning Project Manager, Moy Park
  Chris Saynor, CEO, eft

  Brescia
  Guido Porro, CEO / Managing Director, EuroMed, Dassault Systèmes
  Nicola Gussetti, Operations Director, Loro Piana
  Gabriele Bortolotto, Group Logistics Director, AFV Beltrame 
  Federico Meda, Train Drivers Manager, Nuovo Trasporto Viaggiatori Spa (NTV)

  Düsseldorf
  Dr Pero Micic, CEO, FutureManagementGroup AG
  Andreas Novak, Director Manufacturing, Vlisco Netherlands

  Filadelfia i Amsterdam
  Adrian Gonzalez, President, Adelante SCM i twórca/prowadzący program Talking Logistics

  Informacje o firmie Quintiq Każda firma ma do rozwiązania skomplikowane łamigłówki dotyczące planowania łańcucha dostaw. Niektóre z tych łamigłówek są obszerne. Inne ��" złożone. Rozwiązanie części z nich wydaje się niemożliwe. Od roku 1997 firma Quintiq rozwiązuje kolejne łamigłówki za pomocą jednej platformy do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw. Obecnie około 12 000 użytkowników w ponad 80 krajach korzysta z oprogramowania Quintiq przy planowaniu i optymalizowaniu siły roboczej, działań logistycznych oraz produkcji. Firma Quintiq ma siedziby główne w Holandii i w Stanach Zjednoczonych oraz biura na całym świecie.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.quintiq.com oraz na profilach firmy Quintiq w serwisach Twitter, Facebook, LinkedIn i YouTube.

  Informacja w Ameryce Północnej
  Brittany Falconer
  Racepoint Group
  Tel.: +1 617 624 3242
  quintiq@racepointgroup.com

  Informacja w regionie EMEA
  Sophie Waterfield
  Weber Shandwick
  Tel.: +44 (0)207 067 0728