Strategia przynosząca największe zyski prawdopodobnie kryje się właśnie w dostępnych danych.

Zainwestowanie w rozwiązanie Quintiq do planowania sprzedaży i działalności pozwoli znaleźć odpowiedzi na trudne, ale zasadnicze pytania: co produkować, zamawiać, transportować i przechowywać, a także gdzie, kiedy i za jaką cenę każde z tych działań powinno być realizowane.

Oprogramowanie Quintiq znacznie przewyższa możliwościami arkusze kalkulacyjne oraz systemy ERP. Pełny wgląd we wszystkie czynniki wpływające na sprzedaż, marketing, finanse i działalność operacyjną umożliwia skonsolidowanie sprzedaży i działalności w celu zrealizowania celów biznesowych. To oferująca bogate możliwości platforma wspomagająca podejmowanie decyzji, która umożliwia ocenianie scenariuszy strategicznych wysokiego poziomu oraz precyzyjne przewidywanie ich wpływu na działalność.

W oprogramowaniu Quintiq wykorzystywane są dane dotyczące wszystkich aspektów działalności firmy, co daje dostęp do wsparcia i informacji niezbędnych przy podejmowaniu wszelkich decyzji biznesowych.
  Platforma do planowania sprzedaży i działalności dostosowana do szczególnych wymogów firmy pozwala zwiększyć wydajność oraz zadowolenie klientów.
  Oto sposoby:

  • Optymalizacja asortymentu produktów
   Przeprowadzanie szczegółowych analiz zapotrzebowania na oferowane produkty.
  • Szybkie reagowanie
   Skuteczne wdrażanie planów awaryjnych i będących w trakcie realizacji w ujęciu krótko- i długoterminowym.
  • Prognozowanie
   Precyzyjne prognozowanie dostaw, zapotrzebowania i kosztów.
  • Optymalizacja
   Optymalizacja decyzji dotyczących zaopatrzenia i dystrybucji na podstawie obiektywnych danych historycznych.
  • Planowanie scenariuszy
   Badanie scenariuszy warunkowych w celu przygotowania się na wszelkie okoliczności.
  Rozwiązanie Quintiq do planowania sprzedaży i działalności to potwierdzony sposób na zwiększenie wydajności, redukcję zapasów, poprawę ogólnej niezawodności realizacji dostaw, a w wyniku tego na zwiększenie zysków.