Usługi

Akademia Quintiq

Akademia Quintiq

Witamy w Quintiq Academy

W Quintiq Academy dostępne są szkolenia i certyfikaty dla pracowników, partnerów oraz klientów firmy Quintiq z całego świata.

Szkolenia

Quintiq Academy to wirtualna platforma szkoleniowa nowej generacji. To miejsce, w którym użytkownik może wybrać tempo nauki oraz zdecydować, gdzie i kiedy chce zdobywać wiedzę, niezależnie od miejsca pobytu i strefy czasowej. Wystarczy połączenie internetowe, komputer lub tablet oraz wolna chwila. W Quintiq Academy dostępne są szkolenia na wszystkie tematy niezbędne do osiągnięcia sukcesu przy współpracy z firmą Quintiq. Dotyczą one planowania, optymalizacji, programowania, zarządzania projektami, umiejętności konsultingowych, metodologii wdrożenia oraz wielu innych zagadnień. Wszystkie materiały są opracowywane przez aktywnych konsultantów firmy Quintiq, będących ekspertami w dziedzinie rozwiązywania skomplikowanych zagadnień planistycznych i optymalizacyjnych. Dzięki nam nauka jest łatwa. Od momentu zalogowania się w Quintiq Academy użytkownik jest rozpoznawany na podstawie używanej nazwy i może zobaczyć, w którym miejscu ścieżki nauczania się znajduje. Wyświetlane są także propozycje kolejnych kursów. Oprogramowanie zapamiętuje również, do którego etapu certyfikacji dotarł użytkownik.

Zabawa i przyjazne współzawodnictwo

W szkoleniach firmy Quintiq w centrum uwagi jest użytkownik. Istnieją różne metody uczenia się, dlatego oferujemy szkolenia w różnych formatach, np. tekstowym, wideo i audio, a także ćwiczenia interaktywne, które sprawiają, że nauka jest inspirująca i zabawna.

Regularnie publikujemy nowe materiały i na bieżąco informujemy o tym użytkownika, wyróżniając najnowsze i najpopularniejsze szkolenia. Nasz ranking 40 najlepszych użytkowników zachęca do przyjaznego współzawodnictwa. Zapraszamy również do oceniania szkoleń oraz przesyłania na ich temat opinii, które pomogą nam we wprowadzaniu usprawnień.

Certyfikacja

Chcesz podjąć wyzwanie i poznać emocje związane z karierą zawodową w firmie Quintiq? Niezależnie od tego, czy odbywasz szkolenie, czy jesteś doświadczonym konsultantem, nasze mapy umiejętności to doskonały punkt wyjścia. Na mapach umiejętności przedstawiono wiedzę i doświadczenie niezbędne na poszczególnych etapach kariery zawodowej na każdym ze stanowisk, dzięki czemu można z łatwością sprawdzić, na czym należy się skoncentrować. Szkolenia dostępne w naszych programach opracowanych z myślą o poszczególnych stanowiskach ułatwiają nabywanie określonych umiejętności i pozwalają stawiać kolejne kroki na drodze do uzyskania certyfikatu. Intuicyjny przebieg certyfikacji oraz międzynarodowy zespół biegłych to elementy, dzięki którym to użytkownik decyduje o tym, kiedy i gdzie uzyska certyfikat.

Chcesz uzyskać więcej informacji?
Wyślij do nas wiadomość pod adres:quintiq.academy@3ds.com.

Obsługa klienta
Wspieranie klientów
Program rekomendacji klientów