Wydarzenia

Szukaj

Londyńska konferencja firmy Gartner dla przedstawicieli kierownictwa ds. łańcucha dostaw

23–24 Września 2013 r.
Hotel Lancaster, Londyn

Londyńska konferencja firmy Gartner dla przedstawicieli kierownictwa ds. łańcucha dostaw (Gartner Supply Chain Executive Conference) jest wyjątkową okazją do nawiązania kontaktu z najważniejszymi na świecie osobami zarządzającymi łańcuchami dostaw. Konferencja jest połączeniem wiedzy strategicznej i taktycznej analityków branżowych oraz liderów innowacji firmy Gartner z ponad 150-letnim doświadczeniem w branży zarządzania łańcuchem dostaw.

arjen heeres coo quintiq

Nie przeocz prezentacji Arjena Heeresa, COO firmy Quintiq pt. "Brakujący element ekonomii zysku (to nie ERP)" podczas pierwszego dnia konferencji *Gartner Supply Chain Executive Conference.* Do Arjena dołączy Ismo Platan, korporacyjny starszy wiceprezes i CIO firmy Ruukki, wieloletniego klienta firmy Quintiq. Odkryj, co było dla firmy Ruukki brakującym elementem i jak odnalezienie tego elementu doprowadziło do zwiększenia dostępności, poprawy czasu dostaw, zmniejszenia zapasów i szybszego, bardziej niezawodnego czasu reakcji.

Dowiedz się więcej o Arjenie Heeresie i firmie Ruukki.

Jeśli interesuje Cię zarządzanie zdarzeniami z przeszłości firmy, nie jest to sesja dla Ciebie — systemy ERP są omawiane gdzie indziej. Podczas tej sesji będziemy rozmawiać o osiąganiu przez firmę większych zysków poprzez planowanie przyszłości — tego elementu brakuje w większości przedsiębiorstw. W firmie Quintiq nazywamy go „brakującym elementem ekonomii zysku”.

Oszczędź 400 euro na kosztach rejestracji. Użyj kodu GSSCC1.

Zarejestruj się teraz

Uzyskaj przewagę konkurencyjną dzięki poradom ekspertów z firmy Quintiq

Umów się na indywidualną sesję z przedstawicielami firmy Quintiq w celu uzyskania praktycznych, specjalistycznych porad dotyczących projektowania i optymalizacji łańcucha dostaw. Specjaliści z firmy Quintiq będą dostępni przez całe dwa dni trwania konferencji. Sesja zostanie zaplanowana z uwzględnieniem jedynych w swoim rodzaju procesów biznesowych realizowanych w Twojej firmie.

Tutaj umówisz się na indywidualną sesję z przedstawicielami firmy Quintiq